MAXX DANCE

Zespół MAXX DANCE założony we wrześniu 2007 roku.
Nazwa MAXX DANCE wiąże się z naszą niedaleką przeszłością w zespole MEGA DANCE.MEGA (DANCE) oznaczało dużo tańca, dużo muzyki dance.
MAXX DANCE jeszcze więcej niż MEGA – granie na maxxa !!!

Skład zespołu: Dariusz „DJ DARIO” Trochimczuk oraz Bartosz Kulesza.
W składzie MAXX DANCE są również dwie młode, urocze dziewczyny, które swoimi popisami scenicznymi wzbogacają koncerty grupy. Każdy występ jest gwarancją bardzo dobrej imprezy na wysokim profesionalnym poziomie.

Darek – doświadczenie sceniczne zdobywał od 1996 – 1999 r. w zespole VABANK; od 2000 – 2007 r. związany z MEGA DANCE.
W tym ostatnim współtwórca sukcesów zespołu MEGA DANCE, charakterystyczna charyzma i twarz zespołu (wydane trzy płyty) – w mediach znany z programów „Disco Polo Live”, „Muzyka na BIS” oraz „Piosenka na życzenie” w TV Polsat, a także na platformie cyfrowej „Cyfra+”, w programie „W rytmie disco”, „Boom Hit Music”
Związany z muzyką od najmłodszych lat – od Szkoły Podstawowej prowadzący dyskoteki szkolne, kolonijne, praca w radiowęźle szkolnym. DJ, prezenter, wodzirej, MC. Autor kompozycji i testów.

Bartek – doświadczenie zespołowe 2002 – 2005 r. zespół SERVIS; od 2005 – 2007 r. – MEGA DANCE.
Wokalista w poprzednich zespołach, również współtwórca sukcesów zespołu MEGA DANCE.
Związany z muzyką od najmłodszych lat – od Szkoły Podstawowej po liceum udzielał się wokalnie na wszelkich uroczystościach szkolnych.
Ukończona szkoła muzyczna 1 stopnia, 9 lat nauki tańca towarzyskiego w jednym z prestiżowych klubów tanecznych w Białymstoku. Autor kompozycji i testów.

O sobie:
Darek – blondyn o niebieskich oczach, zodiakalna Ryba. Jego ulubiony zespół to Guns N’Roses, a muzyczne wzorce Darek czerpie z zespołu ATB. Ulubiony film to „Braveheart”, a Mel Gibson to aktor, którego podziwia na ekranie.. Największą przyjemność na koncertach sprawia mu publiczność żywiołowo bawiąca się. Najlepiej wypoczywa pijąc piwo z kolegami lub wyjeżdżając w góry. Gdy nie musi nic robić, poświęca czas błogiemu lenistwu. Nie lubi u kobiet niewierności, głupoty i nachalności. U ludzi ceni szczerość i Ci zyskują najwięcej w jego oczach. Zły nawyk, do którego się przyznaje, to spanie. Za najważniejsze w swoim dotychczasowym życiu uważa „bycie sobą” i ma nadzieję, że pozostanie takim do końca.

Bartek – niebieskooki brunet z pod znaku Raka. Lubi długie podróże w gronie przyjaciół. Często uparty i nie ustępliwy. Jego pasją są samochody i szybkie motory. Interesuje się sportem zwłaszcza piłką nożną i tańcem towarzyskim. W wodzie czuje się jak ryba, wolne chwile spędza na basenie lub wypoczywa w saunie. Uwielbia imprezy. Świetnie gotuje jego specjał to pieczeń z indyka. Nie znosi robić zakupów. Miewa dziwne pomysły i potrafi zaskoczyć. Jego autorytetem są rodzice.
Aktualnie zespół pracuje nad debiutanckim albumem, na którym znajdzie się dużo energicznej muzyki, wiele nowoczesnych brzmień i pozytywnych emocji.
Utwór promujący nową płytę „Pragniesz mnie” ukazał się już w wydaniu specjalnym tygodnika „Tina” nr 04/2008 z CD cz. 6 kolekcji DISCO RELAX, natomiast remix oraz wywiad w nr 16/2008 z dnia 8 kwietnia 2008 r.
Kolejną propozycją jest singiel „ Żar miłości”.